Lepení

Při malých nákladech jsme schopni zajistit barevný digitální tisk včetně grafického zpracování, předtiskové přípravy
a dokončovacího zpracování. Dále nabízíme jednobarevný flexo-tisk pro potisk krabic.

Ofsetový tisk zprostředkujeme s prověřenými tiskárnami.

Tiskneme na těchto strojích

DURST Rho P10

UV produkční tiskárna pro potisk deskových i rolových materiálů, která nabízí fotorealistickou kvalitu tisku a průmyslovou produktivitu.
Rozlišení tisku je 1000 DPI, velikost tiskové kapky 10 pl. Produkční rychlost tisku je až 205 m² za hodinu. Tisková šířka je 205 cm, délka „libovolná“. Maximální tloušťka materiálu je 40 mm.
Tiskárnou DURST Rho P10 200 tiskneme na téměř jakékoliv deskové nebo ohebné materiály, které se používají v reklamním průmyslu, jasnými barvami CMYK. 

Může produkovat celou škálu vizuálních komunikačních materiálů od plastových desek po prosvětlované reklamy a od lepenky a papíru po nábyt- kové díly. Potisk běžných rolových materiálů, jako billboardový papír, CLV papír, PVC samolepky a otevřené vlny usnadňuje a urychluje přídavný odvíječ pro role do 50 kg.
Tisky se vyznačují vynikající světlo- stálostí (4 roky) a výbornou otěruvzdornos- tí. Ihned po vytištění lze dále zpracovávat (inkoust zasychá ihned po vytvrzení UV lampami).
Hlavním cílem tiskárny je nabídnout výstupy exteriérové a interiérové kvality na jednom stroji s průmyslovou produktivitou.

RICOH Pro 9100 C

Vlajková loď značky RICOH v oblasti digitálních archových tiskáren nabízí vše pro úspěšný přechod od offsetového k digitálnímu tisku. Kvalitu srovnatelnou s ofsetem, vysokou spolehlivost u objemných zakázek, vysokou kapacitu papíru a rozsáhlou podporu médií. 

Tato digitální tiskárna nám umožňuje plnit neustále se zvyšující požadavky zákazníků. Nabízí cenově dostupný a přitom vysoce kvalitní digitální tisk a širokou podporu médií. Tiskové rozlišení: max. 1 200 x 4 800 dpi VCSEL Max. potisknutelná plocha: 330 x 700 mm Plošná hmotnost papíru: 52–400 g/m² Rychlosttisku:110str.A4/min.

HP PageWide XL 5000


Barevný digitální tisk pigmentovými inkousty (vodě odolné). Rozlišení tisku: 1200 x 1200 DPI.
Tisk z role – (maximální šíře 1016 mm, hmotnost média 70 – 200g/m2). Rychlost tisku až 14 stran za min. (A1)
Vhodný především pro tisk plakátů a technických výkresů.