Služby

konstrukce

Konstrukce

Naše konstrukční oddělení vám po konzultaci vytvoří prvotní návrh včetně nepotištěné i potištěné makety. Připravíme vám data pro montáž tisku, které mohou zároveň sloužit pro výrobu raznice. Tu vám v rámci našich služeb zajistíme.

Pro výrobu vzorků používáme plotr ARISTOMAT 1317 CL a Zünd G3 L2500. Plotr spolupracuje s konstrukčním programem Impact

Technologie
  • Aristomat 1317 CL
  • Impact
Raznice
Vaše konstrukčně zpracovaná data připravíme pro výrobu výsekového nástroje nejpřesnější laserovou technologií.
Zpracovávané materiály:
  • skládačková lepenka
  • pěnové materiály Foam
  • KAPA
  • Voština
  • folie
  • vlnitá lepenka
  • plná lepenka – kartony
  • PVC do 0,5 mm
tisk

Digitální tisk a předtisková příprava

Při malých sériích jsme schopni zajistit barevný digitální tisk včetně grafického zpracování, předtiskové přípravy a dokončovacího zpracování. Dále nabízíme jednobarevný flexo-tisk pro potisk krabic. Ofsetový tisk zprostředkujeme s prověřenými tiskárnami.

DURST Rho P10

UV produkční tiskárna pro potisk deskových i rolových materiálů, která nabízí fotorealistickou kvalitu tisku a průmyslovou produktivitu. Rozlišení tisku je 1000 dpi, velikost tiskové kapky 10 pl. Produkční rychlost tisku je až 205 m² za hodinu. Tisková šířka je 2050 mm, délka „libovolná“. Maximální tloušťka materiálu je 40 mm. Tiskárnou DURST Rho P10 200 tiskneme na téměř jakékoliv deskové nebo ohebné materiály, které se používají v reklamním průmyslu, jasnými barvami CMYK. Může produkovat celou škálu vizuálních komunikačních materiálů od plastových desek po prosvětlované reklamy a od lepenky a papíru po nábytkové díly.  Potisk běžných rolových materiálů, jako billboardový papír, CLV papír, PVC samolepky a otevřené vlny usnadňuje a urychluje přídavný odvíječ pro role do 50 kg.

Tisky se vyznačují vynikající světlo- stálostí (4 roky) a výbornou otěruvzdorností. Ihned po vytištění lze dále zpracovávat (inkoust zasychá ihned po vytvrzení UV lampami). Hlavním cílem tiskárny je nabídnout výstupy exteriérové a interiérové kvality na jednom stroji s průmyslovou produktivitou.

RICOH Pro 9100 C

Vlajková loď značky RICOH v oblasti digitálních archových tiskáren nabízí vše pro úspěšný přechod od offsetového k digitálnímu tisku. Kvalitu srovnatelnou s ofsetem, vysokou spolehlivost u objemných zakázek, vysokou kapacitu papíru a rozsáhlou podporu médií. 

Tato digitální tiskárna nám umožňuje plnit neustále se zvyšující požadavky zákazníků. Nabízí cenově dostupný a přitom vysoce kvalitní digitální tisk a širokou podporu médií. Tiskové rozlišení: max. 1 200 x 4 800 dpi. Maximální potisknutelný formát: 330 x 700 mm Plošná hmotnost papíru: 52–400 g/m² Rychlost tisku: 110 str. A4/min.

HP
HP PageWide XL 5000PS
Barevný digitální tisk pigmentovými inkousty (vodě odolné). Rozlišení tisku: 1200 x 1200 DPI. Tisk z role – (maximální šíře 1016 mm, hmotnost média 70 – 200g/m²).  Rychlost tisku až 14 stran za min. (A1)  Vhodný především pro tisk plakátů a technických výkresů.
Flexotisk
Flexotisk, nebo také flexografie, je technika tisku z výšky, využívaná hlavně v obalovém průmyslu
pro potisk kartonu a lepenky.
Maximální formát pro flexotisk: 600 x 900 mm
iko_lamino

Laminace

Jednostranné nebo oboustranné zušlechtění tisků a to lesklou, matnou, strukturovanou laminací (rastr) a speciální laminací. 
Laminujeme na automatickém stroji do rozměru B1+, nebo na ručním stroji pro zušlechtění velkých archů z HP i jiných velkoformátových strojů – technologií.

Automatický laminovací stroj KOMFI

maximální velikosti B1+
šíře laminovací fólie 720 mm
minimální velikost 300 x 240 mm
tiskový materiál od 135g-550g/m²

Technologie:

KOMFI SAGITTA + rastrový válec
max. formát 720 x 1020 mm
min. formát 300 x 240 mm

Ruční laminovací stroj SEAL

maximální šíře laminovací fólie 1600 mm

kašír

Kašírování

Jedná se o nalepení tisků na nosnou desku skládačkové, knihařské nebo vlnité lepenky, buď na ruční nebo automatické lince. Nabízíme také potahovanou kartonáž.

Strojním kašírováním zpracováváme:

max. rozměr: 1600 x 1090  mm
min. rozměr: 500 x 350 mm
tiskový arch : 135g – 450g / m²
podkladový arch : 450g/m², tl. < 10 mm

Hörauf a Hang

(automatická výroba šanonů)
Zechini – Roby junior 2
(700 x 500 mm)

Ruční kašírování zpracováváme:

Šíře tisků – 800 mm
Délka dle tisku – možnost napojování

Materiál podkladový:

vlnité lepenky, plné lepenky (kartony), skládačkové lepenky, sendvičové
desky + další různé materiály.

plotr

Plotr


Zünd G3 L2500

Švýcarský systém Zünd patří v kategorii přesných a výkonných obráběcích plotrů ke světové špičce. Náš model je nejnovější generací s označením G3. Charakteristickou vlastností stroje je univerzálnost, tedy víceúčelovost použití. Zařízení vyniká svou produktivitou, efektivitou a precizností. Maximální zpracovatelný formát je 2500 x 1800 mm.

iECHO PK plus

Tento systém nabízí možnost automatického nastavení od posunu materiálu na pracovní plochu až po řez a následný přesun zpracovaných výrobků do vykladače. Je vybaven mnoha nástroji umožňujících rychlý a precizní prořez materiálu, nařezávání samolepicích fólií určených k separaci, bigování, perforaci nebo úhlový řez. Je vhodný pro výrobu vzorků i zakázkovou výrobu pro reklamní a tiskový průmysl i výrobu obalů. Maximální zpracovatelný formát je 700 x 500 mm.

výsek

Výsek

Na výsekovém automatu do rozměru B1+ nebo na ručních lisech do formátu 1600 x 1200 mm vám provedeme výsek archů do požadovaného tvaru včetně bigování a perforace.
Neoddělitelnou součástí výsekového stroje je RAZNICE. Vyberte si z naší široké nabídky hotových raznic a ušetřete čas i peníze.

Automatický výsek Heidelberg Varimatrix:

max. formát archu:
1060 x 740 mm
min. formát archu:
400 x 370 mm
ideální náložka (greif) : 15 mm

Příklopové lisy (max. formát desky, raznice):

B2 (680 x 490 mm)
A1 (920 x 660 mm)
2x B1 (1040 x 720 mm)
B0 + (1600 x 1200 mm)

lepení

Lepení

FELIX GLUER – automatický CNC lepicí plotr je vybaven ovládacím intuitivním CAD-CAM softwarem pro navrhování lepených vzorů a řízení strojů. Oba provozní kroky tohoto zařízení, a to příprava projektu i řízení práce plotru, probíhají ve stejném softwarovém okně. Díky tomu pracuje stroj efektivněji.
Zařízení Felix Gluer se dvěma lepicími hlavami má velikost pracovního stolu 1650 × 2000 mm.

Kompletace

Dokončovací zpracování – kompletace

Nýtování, vrtání, bigování, formátování, růžkování. Lepení a kompletace stojánků, krabiček a poutačů. Skládání, nanášení lepících pásek, kompletace šanonů, výroba prokladových mřížek. Kompletace, balení, obálkování, snášení pro rozesílku a distribuci.  

Poptávkový formulář