Služby

Konstrukce

Tisk

Laminace

Kašírování

Plotr

Výsek

Lepení

konstrukce

Konstrukce

Naše konstrukční oddělení vám po konzultaci vytvoří prvotní návrh včetně nepotištěné makety. Připravíme vám data pro montáž tisku, které mohou zároveň sloužit pro výrobu raznice. Tu vám v rámci našich služeb zajistíme.

Pro výrobu vzorků používáme plotr ARISTOMAT 1317 CL. Plotr spolupracuje s konstrukčním programem Impact

Technologie
  • Aristomat 1317 CL
  • Impact
Raznice

Vaše konstrukčně zpracovaná data připravíme pro výrobu výsekového nástroje nejpřesnější laserovou technologií.

Zpracovávané materiály:
  • skládačková lepenka
  • pěnové materiály Foam
  • KAPA
  • X-Board
  • folie
  • vlnitá lepenka
  • plná lepenka – kartony
  • PVC do 0,5 mm
tisk

Tisk a předtisková příprava - digitální tisk

Při malých sériích jsme schopni zajistit barevný digitální tisk včetně grafického zpracování, předtiskové přípravy a dokončovacího zpracování. Dále nabízíme jednobarevný flexo-tisk pro potisk krabic. Ofsetový tisk zprostředkujeme s prověřenými tiskárnami.

DURST Rho P10
UV produkční tiskárna pro potisk deskových i rolových materiálů, která nabízí fotorealistickou kvalitu tisku a průmyslovou produktivitu. Rozlišení tisku je 1000 dpi, velikost tiskové kapky 10 pl. Produkční rychlost tisku je až 205 m² za hodinu. Tisková šířka je 205 cm, délka „libovolná“. Maximální tloušťka materiálu je 40 mm. Tiskárnou DURST Rho P10 200 tiskneme na téměř jakékoliv deskové nebo ohebné materiály, které se používají v reklamním průmyslu, jasnými barvami CMYK. Může produkovat celou škálu vizuálních komunikačních materiálů od plastových desek po prosvětlované reklamy a od lepenky a papíru po nábytkové díly.  Potisk běžných rolových materiálů, jako billboardový papír, CLV papír, PVC samolepky a otevřené vlny usnadňuje a urychluje přídavný odvíječ pro role do 50 kg. Tisky se vyznačují vynikající světlo- stálostí (4 roky) a výbornou otěruvzdorností. Ihned po vytištění lze dále zpracovávat (inkoust zasychá ihned po vytvrzení UV lampami). Hlavním cílem tiskárny je nabídnout výstupy exteriérové a interiérové kvality na jednom stroji s průmyslovou produktivitou.
RICOH Pro 9100 C

Vlajková loď značky RICOH v oblasti digitálních archových tiskáren nabízí vše pro úspěšný přechod od offsetového k digitálnímu tisku. Kvalitu srovnatelnou s ofsetem, vysokou spolehlivost u objemných zakázek, vysokou kapacitu papíru a rozsáhlou podporu médií. 

Tato digitální tiskárna nám umožňuje plnit neustále se zvyšující požadavky zákazníků. Nabízí cenově dostupný a přitom vysoce kvalitní digitální tisk a širokou podporu médií. Tiskové rozlišení: max. 1 200 x 4 800 dpi. Maximální potisknutelná plocha: 330 x 700 mm Plošná hmotnost papíru: 52–400 g/m² Rychlost tisku: 110 str. A4/min.

HP
HP PageWide XL 5000PS
Barevný digitální tisk pigmentovými inkousty (vodě odolné). Rozlišení tisku: 1200 x 1200 DPI. Tisk z role – (maximální šíře 1016 mm, hmotnost média 70 – 200g/m²).  Rychlost tisku až 14 stran za min. (A1)  Vhodný především pro tisk plakátů a technických výkresů.
iko_lamino

Laminace

Jednostranné nebo oboustranné zušlechtění ofsetových tisků a to lesklou, matnou, strukturovanou laminací (rastr) a speciální laminací,  kterou zpracováváme na automatickém stroji do rozměru B1+.

Rozměr archů:
maximální velikosti B1+ šíře laminovací fólie 720 mm minimální velikost 300 x 240 mm tiskový materiál od 135g-550g/m²
Technologie:
KOMFI SAGITTA + rastrový válec max. formát 720 x 1020 mm min. formát 300 x 240 mm
kašír

Kašírování

Jedná se o nalepení tisků na nosnou desku skládačkové, knihařské nebo vlnité lepenky, buď na ruční nebo automatické lince. Nabízíme také potahovanou kartonáž.

Strojním kašírováním zpracováváme:
max. rozměr: B0 – 1500 x 1090 mm min. rozměr: 500 x 350 mm tiskový arch : 135g – 450g / m² podkladový arch : 450g/m², tl. < 10 mm
Hörauf a Hang
(automatická výroba šanonů) Zechini – Roby junior 2 (700 x 500 mm)
Ruční kašírování zpracováváme:
Šíře tisků – 800 mm Délka dle tisku – možnost napojování
Materiál podkladový:
vlnité lepenky, plné lepenky (kartony), skládačkové lepenky, sendvičové desky + další různé materiály.
plotr

Plotr


Zünd G3 L2500

Švýcarský systém Zünd patří v kategorii přesných a výkonných obráběcích plotrů ke světové špičce. Náš model je nejnovější generací s označením G3. Charakteristickou vlastností stroje je univerzálnost, tedy víceúčelovost použití. Zařízení vyniká svou produktivitou, efektivitou a precizností.

iECHO PK plus

Tento systém nabízí možnost automatického nastavení od posunu materiálu na pracovní plochu až po řez a následný přesun zpracovaných výrobků do vykladače. Je vybaven mnoha nástroji umožňujících rychlý a precizní prořez materiálu, nařezávání samolepicích fólií určených k separaci, bigování, perforaci nebo úhlový řez. Je vhodný pro výrobu vzorků i zakázkovou výrobu pro reklamní a tiskový průmysl i výrobu obalů.

výsek

Výsek

Na výsekovém automatu do rozměru B1+ nebo na ručních lisech do formátu 1490 x 1010 mm vám provedeme výsek archů do požadovaného tvaru.

Automatický výsek Heidelberg Varimatrix:

max. formát archu:
1060 x 740 mm
min. formát archu:
400 x 370 mm
ideální náložka (greif) : 15 mm

Příklopové lisy (max. formát desky, raznice):

B2 (680 x 490 mm)
A1 (920 x 660 mm)
2x B1 (1040 x 720 mm)
B0 + (1490 x 1020 mm

lepení

Lepení

FELIX GLUER – automatický CNC lepicí plotr je vybaven ovládacím intuitivním CAD-CAM softwarem pro navrhování lepených vzorů a řízení strojů. Oba provozní kroky tohoto zařízení, a to příprava projektu i řízení práce plotru, probíhají ve stejném softwarovém okně. Díky tomu pracuje stroj efektivněji.
Zařízení Felix Gluer se dvěma lepicími hlavami má velikost pracovního stolu 1650 × 2000 mm.

Dokončovací zpracování

Nýtování, vrtání, bigování, formátování, růžkování.

Lepení a kompletace stojánků, krabiček a poutačů.

Různé skládání, nanášení lepících pásek, kompletace šanonů, výroba prokladových mřížek.

Poptávkový formulář